Zniewalaj spojrzeniem

- postaw na piękne brwi!

W dzisiejszych czasach nowoczesna kobieta coraz częściej pragnie łączyć swoje aktywne życie z nienagannym, uwodzicielskim wyglądem, który doda jej pewności siebie i sprawi, że świat będzie stał przed nią otworem. Jednym z najważniejszych aspektów, który pozwala zwrócić uwagę na urodę płci pięknej są oczy, przecież wielokrotnie słyszymy, że to właśnie one są zwierciadłem duszy i czasem jedno spojrzenie może zniewolić. Warto więc zadbać, o to żeby oczy były perfekcyjnie podkreślone, a najważniejszym aspektem makijażu powinny być brwi.

Magnetyzujące spojrzenie

Wszystkie Panie wiedzą, że podkreślenie oczu jest najważniejszym aspektem codziennego makijażu. O ile jesteśmy w stanie zrezygnować z podkładu, cieni czy szminki, to tusz oraz kredka do brwi towarzyszą nam każdego dnia. Warto zwrócić uwagę co najbardziej wpływa na wygląd naszej twarzy i tutaj odpowiedź jest niemal oczywista – brwi!
Brwi są niejako ramą, w którą oprawiono nasze oczy, pomagają wyrazić emocje i sprawiają, że nasze spojrzenie nabiera głębi. Odpowiednio zadbane i wystylizowane mogą zdziałać cuda i wpłynąć na to jak jesteśmy postrzegane przez innych, ponieważ to one podkreślają naszą niepowtarzalną osobowość. Coraz częściej zwraca się również uwagę na fakt, że to właśnie brwi w znacznym stopniu kształtują nasze rysy twarzy oraz kadrują i podkreślają oczy, a ich oprawa diametralnie wpływa na nasz wygląd.

Wyróżnij się

Wprowadzając zmiany do naszego codziennego makijażu brwi możemy zmieniać wyrazistość spojrzenia, sprawiać że będziemy wyglądać jak wystylizowane gwiazdy na czerwonym dywanie lub promiennie, naturalnie i dziewczęco w codziennych stylizacjach – zależy to tylko od naszych umiejętności. Zwracając uwagę na oczy poniekąd odciągamy uwagę od innych niedoskonałości. Dodatkowo odpowiednio wykonany makijaż brwi może wpłynąć na poprawę symetrii naszej twarzy.

Niesforne brwi?

Każda kobieta marzy o perfekcyjnych brwiach, ale nie każda z nas została obdarzona takimi przez naturę. Częste skubanie brwi, nieodpowiednio wykonane zabiegi kosmetyczne, czy po prostu nasza uroda czasem sprawiają, że kształt i kolor brwi stają się problematyczne. Wtedy z pomocą przychodzi nam makijaż, jednak jak wykonać go poprawnie? Wystarczy, że brew będzie za mocno podkreślona, a zaczniemy wyglądać na złe lub wulgarne, niepoprawna długość i kąt opadania sprawią natomiast, że nasze spojrzenie będzie smutne lub wiecznie zaskoczone. Makijaż brwi za pomocą kredki czy cieni nie należy do najłatwiejszych, bardzo ciężko jest namalować dwie identyczne brwi, a przecież o to nam chodzi.
Spędzanie kilkudziesięciu minut przed lustrem, aby brwi wyglądały perfekcyjnie to katorga dla każdej kobiety, która żyje aktywnie i dla której każda minuta życia jest na wagę złota. Nawet kiedy uda nam się wykonać zadowalający makijaż, musimy liczyć się z faktem, że po kilku godzinach część koloru się zatrze, a kontur stanie się nie równych i brwi zaczną wyglądać nieestetycznie. A co z naszymi brwiami na basenie, w saunie czy podczas wakacji? Woda oraz upał niestety nie wpływają dobrze na makijaż, możemy być pewne, że nasze brwi prędzej czy później się rozpłyną, a spojrzenie przestanie być tak wyraziste jak tego oczekujemy. Najlepszym rozwiązaniem w tego typu sytuacjach jest trwały makijaż brwi, który da Ci pewność, że oczy zawsze będą wyglądać pięknie.

Ujarzmij brwi!

Rynek usług kosmetycznych oferuje coraz więcej zabiegów pozwalających cieszyć się pięknymi brwiami na dłużej niż dobę. Jednak jak znaleźć złoty środek pomiędzy tak bardzo promowaną naturalnością, a wyrazistymi i spektakularnie wyrysowanymi brwiami. Z pomocą przychodzi nam Microblading czyli metoda piórkowa uzupełniania brwi. Jest to jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych z dziedziny stylizacji brwi. Polega on na wyrysowywaniu brwi za pomocą specjalnego mikroostrza, którym nacinana jest wierzchnia warstwa skóry oraz specjalnych pigmentów, które pozwolą nam na osiągnięcie pięknego koloru. Magia Microbladingu polega na tym, że osoba wykonująca zabieg (nazywana linergistką) kreuje każdy pojedynczy włosek, dzięki czemu może dobrać jego grubość i długość do twojej naturalnej urody. Dodatkowo przed zabiegiem wykonywana jest analiza symetrii twarzy oraz jej rysów. Kształt brwi dobierany jest w sposób profesjonalny, zgodnie z zasadami kanonów piękna – naukowcy udowodnili, że czym bardziej symetryczna twarz tym stajemy się bardziej atrakcyjni w oczach innych. Kolor pigmentów jest nie mniej ważny, wybierane są one zgodnie z karnacją oraz kolorem włosów klientki. Dzięki Microbladingowi brwi będą wyglądały na zdrowe, gęste i naturalne, i to nawet przez okres 2 lat. Zabieg ten jest doskonały dla kobiet, które pragną poprawić kształt i kolor swoich brwi, zagęścić je czy zredukować ubytki, a jednocześnie cenią sobie naturalność i wygodę. Przede wszystkim Microblading zapewnia nam komfort każdego dnia, koniec z czasochłonnym makijażem brwi, niesymetrycznym kształtem czy rozmazanym kolorem. Dzięki zabiegowi możesz zniewalać spojrzeniem w każdej sytuacji, nie tracąc czasu na kolejne próby namalowania idealnych brwi.

Obserwuj mnie

© 2020 Katarzyna von Engel