microblading-zepol_8

DOMINIKA PRZYBYŁOWSKA

należę do drużyny #ninjalinergistka

Nazywam się Dominika Przybyłowska i jestem z wykształcenia kosmetyczką, jednak zawodowo związana jestem z makijażem permanentnym – jestem linergistką. Pochodzę z Warszawy, a obecnie mieszkam w podwarszawskim Legionowie. W 2016 roku skończyłam dzienne studium kosmetyczne na Warszawskim Podwalu.

Od początku swojej kariery zawodowej jestem związania z Katarzyną von Engel. Wszystkiego się od niej nauczyłam i  mamy wspólny cel – idealnie wykonane brwi naszych klientek. Nasza współpraca świetnie się układa.

Jako zodiakalna Waga – jestem wrażliwa i zawsze lubiłam piękno. Od dzieciństwa lubiłam rysować i malować.  Mój talent rozwijałam i skończyłam plastyczną szkołę podstawową. Wrodzone zdolności plastyczne są ogromnym ułatwieniem w mojej codziennej pracy.

Odkąd pamiętam chciałam zostać kosmetyczką. Bezpośrednio po ukończeniu studium kosmetycznego, rozpoczęłam pracę w salonie Velure na Warszawskim Bródnie. W 2017 roku odbyłam swoje pierwsze szkolenie z Microbladingu u Katarzyny von Engel, która zaraziła mnie pasją do makijażu permanentnego.

Po odbyciu pierwszego szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, odbyłam kolejne szkolenia, chcąc rozwijać się w tej dziedzinie. Ukończyłam roczną szkołę makijażu permanentnego Fashion Brows oraz półroczną Akademię Microbladingu u Kasi von Engel. Dodatkowo szkoliłam się z makijażu permanentnego metodą pudrową oraz ombre. Odbyłam wiele szkoleń z zakresu stylizacji brwi u znanych polskich szkoleniowców. Równocześnie ukończyłam kurs instruktora z zakresu liftingu rzęs i stylizacji brwi w 2018 roku. W swojej codziennej pracy zajmuję się również usuwaniem makijażu permanentnego i tatuaży  za pomocą lasera Q-switch

Odkąd pamiętam chciałam zostać kosmetyczką. Bezpośrednio po ukończeniu studium kosmetycznego, rozpoczęłam pracę w salonie Velure na Warszawskim Bródnie. W 2017 roku odbyłam swoje pierwsze szkolenie z Microbladingu u Katarzyny von Engel, która zaraziła mnie pasją do makijażu permanentnego.

Po odbyciu pierwszego szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, odbyłam kolejne szkolenia, chcąc rozwijać się w tej dziedzinie. Ukończyłam roczną szkołę makijażu permanentnego Fashion Brows oraz półroczną Akademię Microbladingu u Kasi von Engel. Dodatkowo szkoliłam się z makijażu permanentnego metodą pudrową oraz ombre. Odbyłam wiele szkoleń z zakresu stylizacji brwi u znanych polskich szkoleniowców. Równocześnie ukończyłam kurs instruktora z zakresu liftingu rzęs i stylizacji brwi w 2018 roku. W swojej codziennej pracy zajmuję się również usuwaniem makijażu permanentnego i tatuaży  za pomocą lasera Q-switch.

Interesuję się makijażem i wizażem, a zwłaszcza makijażem brwi. Kupuję dużo kosmetyków – testowanie nowości stanowi element mojej codzienności. Lubię czysty i estetyczny manicure, zadbane włosy. Zdradzę małą ciekawostkę – od lat sama obcinam sobie włosy.

 

Prywatnie od dwóch lat jestem szczęśliwą mężatką oraz posiadaczką cudownego maltańczyka Dyzia, który oprócz obowiązków wniósł do mojego życia dużo radości. Dużo czasu spędzam w ogrodzie, lubię sadzić kwiaty, dbać o rośliny. Interesuje mnie nowoczesny wystrój wnętrz i moda

 W tej chwili przebywam na zwolnieniu ponieważ w styczniu na świecie pojawi sie mój synek ale mam nadzieję, że szybko będę mogła wrócić do pracy nawet w niepełnym wymiarze godzin.  

Już tęsknię 😉

 

Mam to szczęście, że moja praca jest moją pasją. Uwielbiam sprawiać radość i wywoływać uśmiech moich klientek po zabiegu makijażu permanentnego. Mogę śmiało stwierdzić, iż tak samo jak Kasia von Engel – uważam, że wydobywanie naturalnego piękna klientek jest najważniejsze.

Masz pytania?

Chcesz zapisać się na szkolenie lub na makijaż permanentny?

Skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania, rozwieję wątpliwości i wspólnie dopasujemy najlepszą dla Ciebie ofertę!

Zadzwoń

+ 48 575 010 206

Napisz

szkolenia@katarzynavonengel.pl

Obserwuj mnie

© 2020 Katarzyna von Engel