Perfekcyjny

RYSUNEK BRWI

SZKOLENIE ONLINE

Cena: 850 zł brutto

Perfekcyjny Rysunek Brwi – to podstawa prawidłowego wykonania każdej pigmentacji brwi: metodą pudrową, microblading oraz nowoczesnej stylizacji brwi.

Pamiętaj, nawet jeśli pięknie pracujesz maszyną,
wykonujesz technicznie poprawny włos,
ale jeżeli kształt brwi będzie nieodpowiedni,
to ani Ty, ani Twoja klientka nie będziecie zadowolone z brwi.

Dla kogo jest to szkolenie?

dla osób bez doświadczenia, które nie mają nic wspólnego z branżą beauty a chciałyby nauczyć się rysunku przed wybraniem się na szkolenie

dla linergistek, które robią makijaż permanentny, ale nie czują się pewnie w rysunku 

dla linergistek, którym na szkoleniu z brwi nie pokazano dokładnie rysunku 

dla kosmetyczek, które chcą się przebranżowić lub urozmaicić swoją ofertę o makijaż permanentny brwi lub stylizację brwi 

dla stylistek brwi i linergistek, którym rysunek brwi zajmuje dużo czasu

Wiem jak wyglądają szkolenia z makijażu permanentnego brwi. Wiem, że mało czasu poświęca się na rysunek brwi. Schody pojawiają się, gdy w swoim gabinecie chcesz samodzielnie wykonać rysunek. Nazywam się Katarzyna von Engel, od 2003 r. jestem związana z branżą beauty, a od 2016 jestem dyplomowanym trenerem. Moją specjalizacją jest microblading, a moją misją tworzenie pięknych brwi. Uważam, że podstawą pięknie wykonanego makijażu permanentnego brwi, jest Perfekcyjny Rysunek Brwi.

- katarzyna von engel -

Plan szkolenia:

Gwarantuję Ci, że po szkoleniu będziesz wykonywała perfekcyjny rysunek brwi, niezależnie od asymetrii u klientki czy budowy jej twarzy oraz, że od teraz rysunek brwi zajmie Ci 10 minut. Podczas szkolenia zdradzam techniki, którymi od lat kieruję się w swojej pracy, dzięki którym perfekcyjny rysunek brwi jest szybki, a jednocześnie idealnie wykonany. Szkolenie z #ninjalinergistka to jest to czego szukałaś. Gwarantuję, że inwestycja w szkolenie ze mną szybko się zwróci.

Do zobaczenia 😊

Pytania i zapisy:

Potrzebujesz więcej informacji na temat szkolenia?

Zadzwoń:  575 010 107 lub 503 668 887

lub napisz:

email: szkolenia@katarzynavonengel.pl

Obserwuj mnie

© 2020 Katarzyna von Engel