AKADEMIA MICROBLADING BASIC

Zyskaj najlepiej opłacany zawód w branży beauty pod okiem topowej instruktorki Microlandingu - Katarzyny von Engel, która ma na swoim koncie współpracę z celebrytami.

Zostań profesjonalną linergistką

Nieważne co robisz dziś. Czy jesteś mamą wychowującą dzieci, kobietą z korporacji, stylistką paznokci, czy sprzedawczynią w sklepie.

Dziś pragnę Ci powiedzieć, że jeśli tylko chcesz możesz zyskać zawód przyszłości w branży beauty i zarabiać takie pieniądze, o jakich dotychczas mogłaś tylko pomarzyć.

Już teraz możesz zarezerwować swoje miejsce w 5 miesięcznej Akademii Online uzupełnionej o zjazdy stacjonarne.

Jak to będzie wyglądało?

Dzięki szkoleniom w formie video, będę mogła przekazać Ci ogrom wiedzy teoretycznej, którą mogłabyś zdobyć tylko podczas wielu szkoleń i konferencji.

Dzięki specjalnej platformie kursowej, wszystkie kursy będziesz miała pod ręką 24h/7 dni w tygodniu przez 5 miesięcy.

Dostaniesz również dokładne wskazówki kiedy i jakie szkolenie masz obejrzeć, a Ty wybierzesz tylko miejsce i porę. Z lekcji online możesz korzystać w każdym miejscu w jakim się znajdujesz, jadąc autobusem, czy czekając w kolejce do lekarza.

Po 2 dniowych warsztatach z rysunku brwi i ćwiczeniach na skórkach będziesz miała 3 zjazdy 2 dniowe w Warszawie gdzie od rana do wieczora będziesz wykonywała microblanding krok po kroku pod moim czujnym okiem. Będę Cię prowadziła „za rękę”, tak abyś szybko opanowała tą trudną, ale piękną technikę pigmentacji brwi.

Między zjazdami będziesz wykonywała pracę domową czyli swoje samodzielne modelki. Będziesz robiła zdjęcia i wysyłała mi je do oceny oraz konsultacji. Dzięki temu będę mogła wyłapać Twoje błędy, które po normalnym szkoleniu musiałabyś sama skorygować bez pomocy instruktora.

Będziesz również w zamkniętej grupie na facebook'u Akademia Katarzyna von Engel, gdzie będziesz miała cały czas wsparcie moje i wszystkich uczestników.

Razem ze mną stworzysz swój biznesowy profil na Instagramie i fanpage na Facebook'u do którego podczas szkolenia stworzysz wiele materiałów tj. zdjęć, wideo, instastory itp. Będzie to Twój start w social mediach.

Ile to kosztuje ?

5 miesięcy szkolenia w

Akademii Microblading Basic
15 000 zł brutto
  •  

Dzięki takiej formie Akademii oszczędzisz CZAS i PIENIĄDZE, nie będziesz ich traciła a dojazdy, ani na noclegi.

Akademia Microblandingu to idealne połączenie ogromnej ilości wiedzy z mega intensywnym szkoleniem praktycznym.

Co zyskasz?

Praktyczną wiedzę jak wykonać profesjonalny miroblanding

Możliwość nauki pod okiem topowej trenerki i „linergistki gwiazd”- Katarzyny von Engel, która wprowadzi Cię w świat biznesu opartego na microblandingu

Już na etapie nauki w Akademii stworzysz swoją profesjonalna markę linergistki w social mediach, co przyspieszy zdobywanie pierwszych klientów.

Otrzymasz statuetkę i certyfikat ukończenia akademii

Zyskaj zawód, o którym marzą kobiety

Pracuj za wysokie stawki godzinowe

Teraz to możliwe, jedyne takie szkolenie w Polsce.

Dołącz do nas
Dołącz do nas!
Previous slide
Next slide

Pytania i zapisy:

Aby zarezerwować miejsce, skontaktuj się z nami!

Gwarancją miejsca jest wpłacona zaliczka w wysokości 500 zł.

Zadzwoń:  575 010 107 lub 503 668 887

lub napisz:

email: szkolenia@katarzynavonengel.pl

Obserwuj mnie

© 2020 Katarzyna von Engel